Morskie Gracje

Cena: 65 PLN

W związku z przypadającą 25-tą rocznicą zbudowania i przekazania do eksploatacji „Daru Młodzieży” dwa wydawnictwa: Public Relations Studio oraz Pomorska Oficyna Wydawniczo-Reklamowa przygotowały album fotograficzny pt. "MORSKIE GRACJE" o trzech szkolnych polskich żaglowcach: „Lwowie”, „Darze Pomorza” i „Darze Młodzieży”. Jest on swoistą historią tych statków, ich załóg i studentów szkół morskich, którzy na nich zdobywali pierwsze doświadczenia jako przyszli oficerowie polskiej marynarki handlowej; historią opowiedzianą poprzez archiwalne już fotografie.

Album o formacie 24x30 cm zawiera 230 fotografii czarno-białych i kolorowych, ma 204 strony i twardą kolorową okładkę. Wszelkie teksty zostały przygotowane w dwóch wersjach językowych: polskim i angielskim, dlatego album doskonale nadaje się również jako upominki dla odwiedzających Waszą firmę gości i partnerów gospodarczych z zagranicy.

Album można nabyć w dowolnej liczbie egzemplarzy w promocyjnej cenie 60 zł za egzemplarz plus koszty wysyłki. Wszelkie zapytania i zgłoszenie zamówienia prosimy kierować do biura handlowego Pomorskiej Oficyny Wydawniczo-Reklamowej.

  
Wróć  Udostępnij